Dua Lipa ka bërë një ndryshim në pamje.

Dua Lipa ka publikuar disa fotografi të reja, në të cilat erdhi krejt ndryshe.

Këngëtarja përmes këtyre imazheve tregoi edhe ndryshimin e ri që ka bërë në pamje, ajo u shfaq me flokë të gjata deri në shpatulla dhe me balluke.

Me këto foto, ajo ka uruar një prej bashkëpunëtorëve të saj, Lorenzo Posocco me rastin e ditëlindjes.

Për ndryshe, Dua Lipa në fund të vitit pritet ta lansojë albumin e saj të ri. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË