Menjëherë pas ndarjes nga Isaac Carew, këngëtarja me prejardhje shqiptare Dua Lipa u pa në krahët e Anwar Hadid.

Këtë javë, Dua Lipa u fotografua bashkë me motrat e Anwar, Bella dhe Gigi Hadid, ndërsa u bë pjesë e v.arrimit të gjyshes së familjes Hadid.

Tani këngëtarja e hitit “New Rules” ka takuar edhe vjehrrën e saj, Yolana Hadid.

Ka qenë vet kjo e fundit e cili ka publikuar disa fotografi, ndërsa shihen të kenë qenë në shëtitje me kuaj.

“Koha për familjen”, ka shkruar Yolanda./GazetaBlic/

MUND TË JU PËLQEJNË