Dua Lipa po shijon romancën me të dashurin e ri, Anwar Hadid, me të cilin tanimë është bashkë pothuajse kudo.

Së fund, këngëtarja është kthyer në Londër, ku edhe ishte e pranishme së fundi në një event që organizoi “YSL”.

Në llogarinë e saj në Instagram, Dua ka postuar një fotografi, të cilën e realizoi nga shtrati me të dashurin, i cili po ia mbante fytyrën me duar.

“Unë, e vërteta”, ka shkruar Dua sipër fotos, ku nuk mungoi komenti i Anwarit dhe kunatës, Gigi Hadid.

MUND TË JU PËLQEJNË