Dua Lipa e nisi ditën me një fotografi atraktive.

Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit një imazh të ri në Instagram, në të cilin erdhi shumë joshëse.

Këngëtarja ishte veshur me shumë stil, ajo kësaj radhe u paraqit me një minifund dhe xhaketë, teksa veshjen e kombinoi me një çantë pothuajse me të njëjtën ngjyrë.

Për ndryshe, Dua aktualisht po shijon suksesin e këngës “Don’t Start Now”, e cila po pëlqehet shumë nga publiku.

Ajo së fundi ka performuar në “MTV EMA”, ku dha paraqitje mahnitëse me 60 valltare në skenë. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË