Si shumë nga gratë e këngëtarëve tanë, edhe Fjolla Svirca shpesh po gjendet në përbërjen e lajmeve të showbizit, shkruan “Kosovarja”.

Fjolla, ka hapsirat e saj në rrjete sociale, ku poston disa nga zhvillimet dhe ngjarjet e jetës së saj të përditshme.

Bashkëshortja e këngëtarit Alban Mehmeti, së fundi tregon se i shijon shumë ushqimet e detit, shkruan “Kosovarja”.

Ajo, duket bukur ndërkohë që provon një porcion me midhje.

I bëfshin mirë! /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË