Dua Lipa së shpejti me këngë të re.

Dukagjini me postimin e fundit të bërë ka shtyrë publikun të mendojë se nuk do kalojë edhe shumë kohë deri sa të dëgjojmë hitet e reja nga Dua Lipa.

Ai në llogarinë e tij në Instagram ka ndarë një fotografi me dy çmimet ‘Grammy’ të fituara nga këngëtarja vitin e kaluar dhe si mbishkrim la “Duke dëgjuar këngë të reja’.

Kujtojmë se kënga e fundit e publikuar nga Dua ishte ‘Swan Song’ që u publikua gati një vit më parë. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË