Shyhrete Behluli përveç që na ka treguar se sa shumë e do Leartën, ajo ka shfaqur gjithmonë miqësinë dhe afërsinë që e ka me nënën e Leartës, Dritën.

Dy mikeshat janë shumë aktive në rrjete sociale, pavarësisht moshës që kanë. Ato nuk hezitojnë asnjëherë që ta koplimentojnë njëra tjetrën në profilet e tyre, shkruan ORAinfo.

Drita sot ka postuar një fotografi të Shyhretes me mbishkrimin e të cilit kuptojmë që ajo ka lajmëruar për këngën e re të Shyhretes. Me këtë gjest Drita tregon sa respekt ka për miken e saj Shyhreten.

MUND TË JU PËLQEJNË