Vala

Motrat Istrefi, Nora dhe Era janë emra të njohur në mediat rozë, me karrierën e tyre kanë arritur të jenë në krye të faqes rozë, shkruan “Kosovarja”.

Fal tyre, qendër e vëmendjes është e gjithë familja Istrefi.

Janë motrat ato që shpeshherë përmes rrjeteve sociale shpërndajnë fotografi të ndryshme me nënën e tyre.

Por kësaj here kemi mundësinë ta shohim vëllaun e tyre, është Era e cila në instastory ka hedhur një foto të tij.

Pasi që e gjithë familja njihen për një stil unik, kjo shihet që nuk po i mungon as Bledit.

Si mashkulli i vetëm i shtëpisë vëllau hasret i tri motrave Istrefi, shihet që është rritur gogja shumë.

Për më shumë, binduni edhe vet me këtë imazh:

Ndryshe dy motrat para pak dite kanë publikuar projektin “Nuk e di” e cila po ndëgjohet mjaft shumë nga publiku. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË