Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë udhëtuar së fundi në Paris.

Bes Kallaku ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq pranë gruas. Në këtë foto, Besi ishte veshur në të zeza, ndërsa Xhensila në të kuqe dhe dukeshin shumë të dashuruar.

“Komuna Parisit 😉. ❤️. 🍅”, ka shkruar Besi mbi foto, ku pranoi shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit.

Kujtojmë se Besi dhe Xhensila janë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar Ajka.

MUND TË JU PËLQEJNË