Engjëllusha Salihu është këngëtarja që po bën shumë bujë në muzikën popullore shqiptare.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer.

Krahas angazhimeve të shumta, Engji nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku shfaqet e veshur me një fustan të gjatë.

E rregulluar dhe grimosur bukur, Engji po duket super joshëse.

MUND TË JU PËLQEJNË