E dashura e bënë për spital ish-in në Lipjan në pikë nate.

Në Kosovë nuk po sulmohet vetëm gjinia femërore.

Një vaki tjetër ka ndodhur në qytetin e Lipjanit të martën pas orës 24:00.

Policia e Kosovës ka njoftuar se një femër është arrestuar pasi që ka kanosur ish të dashurin e saj.

Ajo është dërguar në mbajtje.

“Lipjan 14.01.2020-00:25. Është arrestuar e dyshuara femër K/Shqiptare pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje ka kanosur ish të dashurin e saj. E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

MUND TË JU PËLQEJNË