Modelja e njohur me origjinë spanjolle Georgina Rodriguez, edhe njëherë e ka dëshmuar se është super femër.

Ajo në paraqitjen e fundit nëpër rrjetet sociale, ka ‘çmendur’ fansat me disa poza mjaft provokuese.

Georgina ka ekspozuar linjat e saj perfekte trupore, për çka edhe njihet.

Kujtojmë që ajo dhe Ronaldo janë një çift i lumtur dhe kanë një vajzë së bashku, derisa Georgina kujdeset edhe për fëmijët e tjerë të futbollistit.

MUND TË JU PËLQEJNË