Kylie Jenner ka publikuar imazhin e radhës në llogarinë e saj në Instagram.

Si çdo herë tjetër, ylli televiziv në fokus kishte paraqitjen e saj të jashtme, linjat seksi dhe pozat provokuese.

E veshur me një ‘bodysuit’, 21 vjeçarja ka ‘çmendur’ me dukjen e saj joshëse.

Kujtojmë, që Kylie është nënë e një vajze nga lidhja e saj me reperin, Travis Scott./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË