Është njëra nga këngëtaret më të këndshme të estradës. Kaltrina Selimi numëron suksese të shumta në karrierën e bujshme muzikore, shkruan “Kosovarja”.

Përveç talentit për të kënduar dhe sharmit ajo ka mjaft stil, ku gjithmonë paraqitet bukur.

Andaj, edhe këtë herë sharmi i saj nuk ka munguar, përkundrazi po i reflekton më shumë se çdo herë tjetër.

Ani pse nënë e një djali, pot ë shihni trupin e Kaltrinës as qe do e besonit se mund të ketë lindur ndonjëherë.

E veshur në një fustan përrallor ku i theksohen dukshëm linjat trupore, pamja e saj nuk lë vend për fjalë.

Ja shikojeni dhe binduni./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË