Vala

Nuk është edhe lehtë të kapësh majen e suksesit dhe të duan të gjithë për atë që je.

Pa pikë mëdyshje, këtë synim e ka arritur reperja jo shumë e vjetër në skenë, Rina Balaj, ani pse në moshë shumë të hershme, shkruan Kosovarja.

Ambicjet dhe puna e saj e pandalshme deri këtu, e kanë bërë që ajo të njihet në skenën kosovare por edhe në ato të diasporës.

Koncertet e panumërta, mbrëmjet dhe ftesat për të qenë prezente kudo, nuk po kanë të ndalur për të, kjo sepse ka talent, zë, dhe interpretim që nuk ta merr mendja.

E kjo si Rinë dhe inteligjenca e saj, duke i parë sukseset e saj të larta, shumë të përmendura, dhe performancat e saj mbresëlënëse me linjat perfekte trupore, vendosi që vetes t’ia lërë epitetin “Mami”, edhe pse nga shumë këndvështrime të të tjerëve është e vogël.

Rina Balaj

Publiée par Albania Viral sur Vendredi 19 avril 2019

E, pikërisht ju që po mendoni ashtu dhe po e emëroni të tillë, hidhjani një sy njëherë këtyre fotografive, pastaj flasim si e tek keni mundur që ta titulloni ashtu. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË