Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen janë një prej çifteve më të pëlqyera nga kinematografia turke.

Çifti kurorëzoi dashurinë e tyre më martesë para pak viteve dhe para një muaji u bënë prindër për herë të parë.

Ata u bënë prindër të një djali që e kanë quajtur, Karan.

Pas lindjes duket se Fahriye është shumë aktive edhe në rrjete sociale dhe sot ka publikuar një foto me mbishkrimin ‘e lodhur por e lumtur’.

MUND TË JU PËLQEJNË