Ka kohë që Blerona Zeqiri është prezantuese e emisioneve verore në RTV 21.

E në këtë detyre ajo po ia del shumë mirë, duke qenë punëtore e zonja, shkruan “Kosovarja”.

E ndonëse një kohë u përfol për peshën e saj që konsiderohej e tepërt, ajo vendosi që ti tregojë të gjithëve se mund të ndryshoj.

Në këtë mënyrë ia caktoj vetës detyrat dhe filloi angazhimin në këtë aspekt. E sigurisht që ia doli edhe atë në mënyrën më të mirë duke u kthyer me një ndryshim drastik.

Për një kohë shumë të shkurtër arriti të transformohej krejtësisht, duke u shndërruar në një tjetër për lakmi.

Tani po njihet si një femër me belin e saj të hollë, dhe këmbët e gjata që po i vë në pah lirshëm.

Pas këtij ndryshimi bukuroshja nuk po i ndal pozat ku secilën herë vjen më elegante dhe atraktive.

Edhe në imazhin e fundit shfaqet bombastike ku shfaq linjat e lakmueshme trupore. Shikojeni!/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË