E mbani mend këngëtarin bullgar Azis që dikur bëri naming me pamjen e tij?

Azis u bë shumë I famshëm me këngën “Sen Trope”, në videoklipin e të cilës ai I la të gjithë gojëhapur me pamjen.

Mirëpo ka kaluar shumë kohë dhe Azis ka ndryshuar pamjen.

Këngëtari 41 vjeçar tashmë është një brun shumë i pashëm.

Ai është shumë i ndjekur në rrjete sociale dhe shumë aktiv me postime duke tërhequr vëmendjen me pozat.

Azisi vazhdon karrierën si këngëtar duke publikuar videoklipe e duke mbajtur koncerte.

MUND TË JU PËLQEJNË