Beren Gokyildiz është aktorja turke që ndonëse në moshë fare të vogël arriti të jetë shumë e suksesshme.

Suksesi i saj vazhdoi edhe jashtë kufijve turk ku në atë shqiptar u bë e njohur me rolin e ‘Melekut’ në serialin nëna.

Ajo tani po vazhdon të merret me aktrim mirëpo, dita ditës ajo po rritet gjithnjë e më shumë.

E tani ajo duket një vajzë e rritur dhe krejt ndryshe nga seriali./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË