E, kush e ka njohur Kushtrim Salihun para se ai të lidhej me Learta Jakupin?

Kushtrimi bëri “boom” sapo u fejua, sepse përkrah tij qëndronte një vajzë bukuroshe, që për çudi gjasonte shumë me nënën dhe motrat e tij, shkruan “Kosovarja”.

Learta u shndërrua në senzacion, në personazhin më të përfolur e më të diskutuar.

Kushtrimi, deri më parë i pa njohur u desh ta duronte gjithë vëmendjen mediatike, ndërkohë që Learta dukej se e shijonte “spektaklin” e medias, shkruan “Kosovarja”.

Reja e Shyhretes, që tashmë është bërë nënë, vazhdon të jetë aktuale.

MUND TË JU PËLQEJNË