Martesa e tyre ishte si një përrallë, dhe një ëndërr e kthyer në realitet.

Po flasim për dasmën e vitit të Bleros dhe Afronës, të cilët u bërën protagonistët krysorë për javë të tëra në mediat rozë, shkruan Kosovarja.

Dasma e tyre ashtu siç erdhi dhe shkoi, duke lënë mbrapa një grumbull të kujtimeve dhe detajeve të paharruara që ndodhën atë natë.

Ndonëse ajo natë po përflitet ende nga të gjithë, anën po ia merr vet çifti tani, ku po marrin vëmendje dhe po ngjallin kureshtje për jetën e tyre të mëtutjeshme.

E, ato se çfarë po interesohen për të dytë janë, se kur do të bëhet bashkëjetesa e tyre dhe cili do të zëvendësohet tek tjetri për jetësë.

Sido që të jetë, sikur Blero ashtu dhe Afrona po vazhdojnë punët e tyre, ku këngëtari është i fokusuar më shumë në projektet e tij ndërsa modelja në punët që e presin.

Pasi kjo e fundit që nga lidhja me Bleron, u nda nga këto dy profesione apo pasione, dhe veç fotove të postuara në Instagramin e saj nuk kemi rastisur ta shohim në ndonjë event a spektakël, e që i do shumë.

Por, tani ashtu siç bëri famë si modele në fillimin të karrierës dhe u bë imazh i disa klipeve, njëjtë po vazhdon ende, duke u angazhuar ngapak në modelizëm e duke realizuar imazhet më të qëlluara.

Sidomos, tani pas martësës sikur po ia qëllon ende më shumë dhe po e tregon dukshëm veten, për çka dhe imazhi flet vet në vijim ku edhe zbulon disa pjesë intime të saj. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË