Jeta e saj ‘misterioze’ është shpesh objekt i thashethemeve që bëhën ndër njerëz.

Si arriti deri këtu, kush apo çka qëndron pas kësaj jete përrallore të aktores, pyetje këto që akoma mbesin veç si pikëpyetje, shkruan “Kosovarja”.

Aktorja që u bë e njohur me rolin e saj të “Xhakartës” në serialin “O sa mirë”, tani po e jeton një jetë krejt ndryshe.

Lluksi mbase i tepruar, vetura të shtrenjta e shetite të shpeshta po bëjnë që Arta të jetë e përfolur dhe e paragjykuar në shoqëri.

Megjithatë ajo po e shijon jetën pa çarë kokën fare, duke rekalmuar gjithë këtë lluks në rrjetet sociale.

Edhe sot ka theksuar trupin në veshje të zezë e të ngushtë, duke u shfaqur tejet joshëse, e duke reklamuar gjësendet firmato./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË