Bukuri e rrallë, e veçantë që nuk lë shoqe!

Bukuroshja pejane po mahnitë çdo ditë e më tepër me paraqitjet e saj ekstravagante, shkruan “Kosovarja”.

Agnesa Vuthaj jo rrallë është cilësuar si njëra ndër femrat më të bukura shqiptare.

Megjithëse ka vite nga koha kur ajo u zgjodh si miss, më e bukura e vendit, duket që akoma po e ruan këtë epitet, e që i shkon me plotë kuptimin e fjalës.

Poza atraktive me plotë elegancë po sjellë vazhdimisht në rrjetet sociale.

Edhe sot vjen impresionuese me këtë fotografi.

Me një pozë atraktive dhe fustan madhështor Agnesa duket si një priceshë e vërtetë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË