Majlinda Zeka po vazhdon të komentohet për ditë në mediat rozë.

Dikur shkak i kësaj ishte ish lidhja e saj me reperin e njohur Majk, por tani jo më, shkruan “Kosovarja”.

Majlinda po di si të mbajë në duar publikun dhe famën e krijuar tash e sa vite.

Ajo lirshëm mund të thuhet se kategorizohet tek femrat më të bukura shqiptare.

Këtë e dëshmon me cilindo postim që hedh në Instagram. Por, mbrëmë e ka vulosur fare mirë këtë gjë.

E pastaj, gjithë kësaj bukuria si të mos ia ngulësh sytë, edhe të mos dish t’ia heqësh./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË