Këto ditë e gjithë ajo çfarë dëgjohet të flitet është ndarja e Robertit dhe Norës.

Ky lajm ka tronditur pothuajse të gjithë, sepse ka qenë shumë e papritshme ndarja e tyre, aq më shumë pas dashurisë së shfaqur nga dyshja, shkruan Kosovarja.

Ashtu siç pritej, menjëherë kanë filluar paragjykimet dhe akuzat kundrejt tyre, sidomos për faktin që kanë lënë mbrapa një lidhje mjaft të fortë.

Ajo është vajza e tyre, Rene, e cila herë po shihet në prezencën e të ëmës e herë të babait.

Së fund u pa me Norën aty edhe ku janë duke kaluar disa ditë pushimi.

Por, diçka që po habit më së shumti në këtë pjesë është se ani pse janë ndarë dyshja, detajet e postuara si nga Nora poashtu edhe Roberti japin dyshime.

Nga postimet shihen se ata të dytë gjenden në pushime në të njëtin vend, e që Renen sa e shohim në Instagram me Robertin sa me Norën.

Çfarë të jetë puna vallë këtu, e kanë ndarë Renen përgjysmë apo si po arrijnë të veprojnë deri në këtë pikë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË