Është aktorja që çdo ditë e më shumë po bëhet tejet e pëlqyer në publik.

Roli i ‘Sasës’në serialin ‘O sa mirë’ po e bën çdo ditë e më të popullarizuar, shkruan “Kosovarja”.

Përveç karrierës, Sasa komentohet shumë edhe rreth jetës private.

Aktivitetet e saj nuk i ndal duke i ndarë me ndjekësit në rrjetin social Instagram.

Në Instastoryn e saj dje ka publikuar disa momente të vazjës së saj Kaonës, e cila e kishte mbrëmjen e maturës.

Adriana Matoshi

Publiée par Albania Viral sur Vendredi 24 mai 2019

 

Përveç pamjes madhështore në dukje, veçantinë e kësaj nate ia shtoi mjeti transportues që ajo zgjodhi deri në vendin e eventit, një ndjesi tejet e veçantë dhe ndryshe nga të tjerët.

Adriana Matoshi

Publiée par Albania Viral sur Vendredi 24 mai 2019

Adriana Matoshi

Publiée par Albania Viral sur Vendredi 24 mai 2019

Pra, Kaona unike në çdo aspekt. / Kosovarja/

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË