Ariana Fejzullahu është fytyra më e njohur në shoëbizin kosovar.

Famën e ka arritur me paraqitjet e saj të veçanta, duke u konsideruar si një femër e kompletuar në të gjitha aspketet, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana është e gjithanshme duke qenë aktive me aktivitetet e saj të përditshme.

Sot, në festën e Halloëenit ajo ka ndryshuar fytyrën e saj me figura të shumta.

Edhe pse në këtë gjendje, Ariana prap duket e bukur dhe e lezetshme. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË