Është një femër e dalluar e cila në çdo paraqitje shfaqet joshëse dhe e veçantë.

Aktorja shqiptare Arta Nitaj është pjesë e përditshme e mediave rozë, duke u shfaqur gjithmonë me elegnacën e veçantë që ka, shkruan “Kosovarja”.

Me stile nga më të ndryshmet, Arta gjithmonë rrëmben vëmendjen e ndjekësve që ka.

Por, me veprimin e fundit ajo befasoi teksa shfaqet me një zingjirë në vlerë të arit.

E çuditshme apo jo, edhe Arta meraklike në dukat. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË