Këngëtarja simpatike Beatrix Ramosaj, deri tani u mbajt si një super femër që nuk e pa të nevojshme ndonjë ndërhyje në fytyrën e saj, shkruan Kosovarja.

Por, me sa duket, kjo gjë ka ndryshuar që prej sot, pasi që në fytyrën e saj vërehet dukshëm një ndryshim.

Buzët e fryera të Ramosajt, si asnjëherë tjetër, ka vendosur që t’i vëjë në dukje përmes këtij imazhi, por mbase me shpresën që nuk do të vërehen.

Gjithsesi, bukuroshja, vazhdon të cilësohe si një femër mjaft atraktive dhe me një vokal të veçantë, duke qenë se njerëz të afërt të këngëtares i takojne fushës së muzikës dhe e kultivojnë prej vitesh atë.

/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË