Remzia dhe Halili në asnjë mënyrë nuk po ua lëshojnë rrugën çifteve të reja.

Të dy shpesh herë marrin poza tejet interesante dhe duke shfaqur dashurinë që kanë për njëri tjetrin, shkruan “Kosovarja”.

Pas një sezone shumë të ngjeshur, dyshja këto ditë kanë zgjedhur t’i kalojnë në pushime.

E, një moment mjaft romantik e ndau burri i saj Halili duke pozuar përkrahë bashkëshortes së tij.

Por, nuk duhet anashkaluar as veprimin e Remzies e cila menjëherë ia la tre komente të njejta fotos që publikoi ai.

Një raport superior ndërmjet çiftit. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË