Për të votuar ka dalur edhe këngëtarja e njohur Gresa Behluli.

Ajo si çdo qytetarë e kreu sot obligimi qytetarë, duke dalur në zgjedhje, me anë të të cilave do të formohen institucionet e reja, shkruan “Kosovarja”.

Gresa shihet e vetme në fotogranë e publikuar në rrjetin social Instagram.

Ajo e ka publikuar një foto nga qendra e votimit dhe pranë postimit ka shkruar disa fjalë.
“Unë votova”, shkruan ajo krahas imazhit./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË