Kohët e fundit, dyshja ka qenë në qendër të vëmendjes për ndarjen e tyre dhe e kemi fjalën për Dua Lipa dhe Issac Carew. Ndarja e tyre bëri bujë të madhe në të gjitha mediat e botës.

Issac nuk e ka përjeturar shumë mire ndarjen për arsye sepse e kemi pare të gjithë nëpër postimet që ai bënte në rrjetet e tij sociale, madje është shtruar dhe në spital nga kjo gjë.

Ndërsa Dua Lipa nuk është se e ka përjetuar fare për arsye sepse këngëtarja gjeti dashurinë e saj direkte i cili është vëllai i vogël i modeleve të njohura me fame botërore Gigi dhe Bella Hadid.

Vetëm pak kohë pas ndarjes edhe ai ka gjetur dashurinë e tij në krahët e një personi tjetër ku dhe sapo konfirmoi lidhjen e tij të re.

Issac ka publikuar në llogarinë e tij të Instagramit, Instastory një foto të dorës së tij dhe të një femre tjetër ku mendohet se është e dashura e tij e re, pa zbuluar imazhin e saj.

MUND TË JU PËLQEJNË