Ka disa muaj që Linda Halimi është bërë nënë për herë të parë.Ajo dhe bashkëshorti i saj Big D janë bërë prindër të një vajzë të quajtur Kaimana.

Tani këngëtarja ka arritur t’i rikthejë format perfekte që kishte para se të ngelte shtatzënë. Kjo duket qartë edhe në pajet që ajo publikon në rrjete sociale, ndërsa tregon se një pjesë të madhe të kohës e kalon dhe në palestër.

Së fundmi, Linda Halimi ka publikuar një fotografi nga palestra, ndërsa ka nxjerrë në pah të pasmet e formësuara që posedon, e krejt kjo falë ushtrimeve të shumta që bën.

Sa i përket projekteve në muzikë, Linda Halimi ka vite që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor, e ndërsa tani ajo i është dedikuar plotësisht familjes së saj./GazetaBlic

MUND TË JU PËLQEJNË