Modelja e njohur Kejvina Kthella njihet për format e saj trupore gjithnjë në formë të mirë.

Kejvi, siç e thërrasin shumica, në secilën paraqitje publike, sigurohet që të jetë në super formë.

Modelja është mjaft e kërkuar edhe fushën ku ajo vepron.

Ajo është mjaft aktive edhe nëpër rrjetet sociale, kështu ajo numëron afër 500 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

E së fundmi, Kejvina ka publikuar një fotografi gjysmë e zhveshur duke vënë në pah asetet trupore, dhe ka marrë mijëra pëlqime në pak kohë. /Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË