Learta po vazhdon të qëndrojë në krye të top listës si nusja më e bukur e estradës dhe nuk ka ndërmend ta lëshojë këtë vend.

Edhe pse u bë e njohur falë vjehrrës së saj Shyhretes, Learta fitoi gjithë simpatinë dhe zemrat e publikut me thjeshtësinë dhe modestinë e saj, shkruan “Kosovarja”.

Thuajse për ditë është në ballinat e faqeve rozë, kjo për shkak se etja e publikut ndaj lëvizjeve të saja po del të jetë e pashueshme.

Ndryshe prej herave tjera, sot do t’iu prezantojmë me ‘selfiet’ më të bukura të Leartës./Kosovarja/.

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË