Adelina Tahiri është emër shumë i përfolur, madje jo prej pak kohësh, por prej vitesh, kjo për shkak të muzikës dhe shumë gjërave të tjera, shkruan “Kosovarja”.

Ajo, doli para publikut në moshë të re, në kohën kur ishte në kulmin e bukurisë, duke bërë për vete një pjesë të mirë të publikut.

Adelina, ka edhe një motër e vëlla, që të dy mjaftë të pashëm, ndërkohë që motra e saj po e vazhdon rrugën e Adelines, pasi po merret me muzikë, shkruan “Kosovarja”.

Diana, ka disa këngë dhe një galeri të tërë fotosh, që së fundi po bëhen edhe “të nxehta”./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË