Ditë më parë e publikoi bashkëpunimin me Sabri Fejzullahun, “Simpatia e shkollës”, e tani Leonora Jakupi vjen me një bashkëpunim tjetër.

Sot është publikuar bashkëpunimi i radhës i saj me Blero Muharremin, cili është publikuar në YouTube, shkruan “Kosovarja”.

Kënga titullohet “Ke gabu” dhe mban firmën e Chipsit që e ka shkruar tekstin dhe e ka bërë orkestrimin, ndërsa Shpëtim Desku është producent ekzekutiv i projektit.

E publikimi i këngës është shoqëruar edhe me një video që duket të jetë pjesë e xhirimeve të fundvitit./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË