Modelja e famshme Afrona Dika dhe këngëtari i njohur Blero janë çifti më i përfolur i estradës.

Ata shumë shpejtë pritet të martohen, lajm ky i cili ka bërë bujë të madhe tash e sa kohë, shkruan “Kosovarja”.

Janë çifti ata të cilët e kanë bërë të madhe çdo detaj, duke ia shtuar madhështinë kësaj ngjarje e cila pritët të ndodhë me 21 shtator.

E pak ditë para dasmës duket se Afronës nuk i bëhet vonë, pasi vazhdimisht po publikon fotografi të saja, ku duket e qetë dhe pa emocione.

Së fundi shfaqet e veshur në xhinse dhe në bluzë të bardhë, selfie kjo në të cilën duket bukur si përherë.

Ndryshe, ceremonia martesore e Bleros dhe Afronës do të mbahet në një na resortet luksoze të Shëngjinit./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË