Këngëtari i njohur, Blero dhe e fejuara e tij Afrona janë një prej çifteve më të komentuara shqiptare.

Ata janë lidhur para pesë viteve dhe për pak muaj pritet ta bëjnë edhe dasmën.

Që të dy nuk mungojnë me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku kanë pas vetes shumë ndjekës.

Sot, Blero ka publikuar një foto ku shihet Afrona, e me të cilën tregon sa shumë po i mungon ajo duke e ditur se ata jetojnë në shtete të ndryshme./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË