Një javë më parë Afrona dhe Blero kanë kurorëzuar dashurinë në martesë.

Çifti dasmën e kanë mbajtur në Shqipëri, me një organizim madhështor, shkruan “Kosovarja”.

Si para edhe pas eventit dyshja po vazhdojnë të jenë qendër e vëmendjes për veprimet që bëjnë.

Është Afrona ajo e cila së fundmi ka postuar një imazh teksa tregon që po i mungon Blero.

Pra, shkak i karrierës dhe angazhimeve të shumta çifti detyrohen që kohë pas kohe të qëndrojnë larg njëri tjetrit. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË