Lirije Gjikolli është nëna e reperit të njohur, Gjiko.

Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita Rudit.

Lirija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën tregon se po del për iftar.

Në këtë foto, Lirija shihet me një grim të lehtë dhe po duket mjaftë mirë./ORAinfo/.

MUND TË JU PËLQEJNË