Ajo lirisht mund të quhet këngëtarja më elegante e skenës sonë.

Edona, përherë shfaqet shumë elegante dhe e kuruar deri në detaje, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja është munduar që ta ruaj stilin e saj, të mos dalë nga vetja dhe linja që e karakterizon prej shumë vitesh.

Në foton e fundit, Edona Llalloshi duket mjaftë bukur, me një fustan solemn dhe me aksesorët e përshatur shumë mirë.

Kësaj here, këngëtarja jonë është fotografuar në një mënyrë “më ndryshe”, nga këmbët e lartë, shkruan “Kosovarja”.

Epo, të gjithë në tentim për të bërë diçka që nuk është parë më herët. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË