Edona Llalloshi ka zgjedhur Meksikën për pushime.

Edona Llalloshi ka publikuar pamje nga pushimet përallore në vendin tropikal.

Këngëtarja pas angazhimeve të shumta në muzikë, ka nisur pushimet dhe si destinacion ka zgjedhur Meksikën.

Ajo ka publikuar imazhe nga vendi ku po qëndron, ndërsa nuk ka preferuar të tregojë se kush po e shoqëron.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Edona Llalloshi është “Pa ty”, këngë të cilën e solli të shoqëruar edhe me videoklip. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË