Edona Lllalloshi është emër i njohur i skenës sonë muzikore, me një karrierë shumë vjeçare, shkruan “Kosovarja”.

E thjeshtë, pozitive dhe shumë punëtore, cilësi këto që e bën të jetë e suksesshme dhe e dashur për publikun.

Edona është e angazhuar në dasma e ahengje ku renditet nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të kërkuara.

Në secilen paraqitje këngëtarja duket mjaft bukur, e dallohet veçmas për fustanet përrallore dhe unike.

Edhe kësaj radhe duket madhështore me një fustan të veçantë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË