Një nga këngëtaret më të popullarizuara dhe më të dashura për publikun është edhe Edona Llalloshi.

Krijimtaria e saj e shtrirë ndër vite e ka bërë të dëgjuar, të vlerësuar, dhe mbi të gjitha të pazëvendësueshme, shkruan Kosovarja.

Këngë të bukura, projekte të magjishme e performanca të paharrueshme, të cilat e kanë dëshmuar edhe më shumë talentin e prirjen e saj për muzikë.

Përveç këtyre këngëtarja simpatike gjithmonë është dalluar për veshjen e saj, e cila qoftë për një herë nuk e teproi me zhveshje.

Edhe sot e kësaj dite vazhdon me të njëjtin ritëm, ku veshjet dhe paraqitjet e saj gjithmonë janë për lakmi.

Edona edhe kur del thjeshtë dhe nuk rregullohet shumë bën përshtypje dhe pëlqehet, ashtu sikurse këtë herë që erdhi me një stil krejt ndryshe.

Por, po duket bukur dhe shumë tërheqëse. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË