Janë çifti më i bukur në estradë.

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë ndër fytyrat më të dashura për publikun, duke iu ofruar gjithmonë audiencës pamje të reja, shkruan “Kosovarja”.

Lëvijet e tyre gjithmonë kalojnë në lajm.

Është Egzona ajo e cila aktivitetet në rrjete sociale nuk i ndal, duke publikuar momente të shumta nga jeta private.

Sot, ajo ndau një moment së bashku me burrin e saj duke vallëzuar në një ambient dasmor.

Që të dy shkëlqejnë me pamjen. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË