Çifti i njohur Egzona dhe Albatrit Muçiqi janë duke shijuar pushimet e tyre në Turqi si të jenë një çift i posa martuar, shkruan Kosovarja.

Që nga dje ata na kanë treguar destinacionin e pushimeve të tyre ku po kalojnë mjaft mirë përkrahë njëri-tjetrit.

Është Egzona ajo që shfaqet për mrekulli edhe në Stamboll.

Eleganca dhe sharmi i saj nuk kanë munguar ashtu si në çdo paraqitje tjetër të saj.

E, këtë e dëshmon në çdo imazh që hedh në rrjetin e saj në Instagram.

Përkrahë, një femre kaq të bukur natyrisht që është burri saj Albatriti ai që po i shijon këto pushime si është me së miri./ Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË