Janë një ndër çiftet më të komentuara në mediat rozë.

Pothuajse çdo lëvizje e tyre bëhet lajm, shkruan “Kosovarja”.

Aktivitetet e ndryshme nga jeta private dhe ajo profesionale nuk i ndalin asnëjherë, por pa dyshim është Egzona ajo e cila shpërndanë çdo moment me burrin e saj Albatritit.

Në foton e publikuar së fundmi, dyshja po shkëlqejnë me pamjen e tyre.

Ajo që merr vëmendjen është mungesa e fëmijëve, sigurisht dyshja kanë vendosur që këtë herë të dalin vetëm ata të dy sin ë fillimet e dashurisë. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË