Albatriti dhe Egzona janë çifti më i njohur në showbizin kosovar.

Dyshja nuk po kalon ditë pë qenë të pranishëm në faqen rozë, kjo shkak angazhimit dhe aktiviteteve të tyre, shkruan “Kosovarja”.

Ajo që e veçon gruan e këngëtarit, është stili i veçantë që ka.

Egzona në çdo imazh shfaqet e mrekullueshme, e këtë kujdes pa dyshim që e ka edhe për burrin.

Duke mos i munguar asnjëherë ndjekësëve të saj, sot Egzona që në mëngjes e detyroi edhe Albatritin që të pozoj përkahë saj.

Një pamje e mrekullueshme e çiftit. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË