Edhe gruaja e Albatrit Muçiqit, Egzona, shpesh zë vend në median rozë, duke u përfolur kryesisht për stilin dhe fotot e saj, shkruan “Kosovarja”.

Egzona, së fundi ka sjell në jetë edhe dy fëmijë binjak, duke u bërë kështu nënë për herë të tretë.

Ndonëse është bërë nën tre herë, bashkëshortja e këngëtarit Albatrit Muçiqi duket shumë mirë, freskët dhe mjaftë në formë, shkruan “Kosovarja”.

Egzona, së fundi është shfaqur me vëth të Channel, që janë argjend dhe kushtojnë mbi 280 dollarë.

Këta vëth nuk dalin fare nga moda./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË